Škola Umění vysnívat svět 

/ budoucnost

Dřívější kultury, které byly spojené s přírodou a znaly běh světa, věděly o důležitosti vědomého snění.

Vybraní lidé - Snící - vysnívali svět pro následující generace. Časem se toto umění ztratilo v zapomnění a už je jen hrstka těch, kteří to umí. Bohužel většina obyvatel planety si není vědoma svých snů a tak je ovládají různé strachy, které potom formují budoucnost. A když se podíváme kolem sebe, není to zrovna budoucnost, jakou bychom si přáli (zničená země, války, honba za penězi, atd...).

Naštěstí se pradávní šamané začínají dělit o své zkušenosti a tak si můžeme i my vzpomenout a začít zase vysnívat svět lepší pro celou planetu Zemi a všechny její bytosti.

A tyto ambice má moje nová škola, která se jmenuje Umění vysnívat svět / budoucnost.

Protože čtete tyto řádky, i v Tobě dřímá velký potenciál a je nejvyšší čas jej probudit. Protože budoucnost generací máme ve svých rukou.

Školu Umění vysnívat svět / budoucnost je možné :

1. on-line, kdy se v určený den a čas sejdeme v on-line prostoru, povykládáme si o tom, co je našim cílem a budeme na tom pracovat. Škola bude velmi praktická, teorie bude minimum, protože praxe je to, co se potřebujeme naučit a zažít si ji. Důležité je totiž ji pravidelně používat.

Škola bude trvat cca 3 měsíce , každý týden. Cena on-line setkávání (celkem 13 on-line snění + 2 - první a poslední setkání).

Cena této unikátní školy je 26 000 Kč a max. počet je 10, abych byla schopná se individuálně každému věnovat a držet pole.

2. osobní setkávání v Mokrá-Horákov. Každý týden se sejdeme osobně a budeme pracovat na cílech , které si společně stanovíme. Škola bude praktická, teorie bude minimum.

Škola bude trvat cca 3 měsíce, každý týden 1 setkání. Cena osobních setkání (celkem 13 snění osobně + první a poslední setkání).

Cena této unikátní osobní školy je 36 000 Kč a maximální počet účastníků je 10, kvůli podpoře a udržení pole.


V rámci školy Umění vysnívat svět budete mít po celou dobu trvání 20% slevu na všechny moje služby (kromě škol) a 3 individuální on-line setkání k tématu školy.

Školu je možné uhradit na splátky, ale pouze po předchozí domluvě. Požadavek (i s návrhem splátek) napište do poznámky v objednávce níže :-)