Jak si očistit dům a sebe

Toto téma je v našem životě velmi důležité a bohužel i velmi zanedbávané.

Jsme energetické bytosti ve hmotě. Máme hmotné tělo a několik vrstev energetického těla. A zdraví našeho energetického těla se projeví ve fyzickém těle.

Stejně jako si omýváme a čistíme tělo fyzické, tak je důležité provádět energetickou očistu, protože reagujeme na prostředí, ve kterém se pohybujeme. přebíráme energie ostatních lidí a prostor , ve kterých se pohybujeme.

A obzvláště u velmi citlivých jedinců může dojít k vážným zdravotním obtížím.

Stejně důležitá je i energetická očista prostor, kde bydlíme. Jako čistíme svůj byt po fyzické stránce, je důležité očistit i prostor, po energetické stránce. Negativní energie může ovlivnit naše zdraví, náladu a úspěch v životě. Pravidelná energetická očista nám pomáhá udržet harmonii a pozitivní vibrace.

Proto je nezbytně nutné čistit prostory minimálně v těchto případech: nový byt/dům, úmrtí v bytě/domě, hádka, nemoc, návštěva.

Na tomto workshopu vás naučím praktické rady, jak si očistu sebe a prostor udělat. Efektivně a bezpečně. Po ukončení budete vědět, co přesně a kdy dělat.

Doba trvání je cca 3-4 hodiny, cena při osobním setkání je 5 000 Kč (max. počet účastníků je 20), on -line 4 000 Kč. Individuálně osobně 8 000 Kč, individuálně on-line 7 000 Kč