Šamanské cestování

Šamanské cestování se někdy nazývá také denní snění. Jedná se o stav, kdy se pomocí hudby a uvolnění dostaneme do vizualizace, kde můžeme velmi dobře pracovat s jinými realitami.

Šamané takto cestovali a zjišťovali, kde je například dostatek stád, aby jejich kmen přežil. Vysnívali budoucnost nejen pro svůj kmen, ale i pro Zemi.

Protože toto tajemství už mnoho lidí nezná a naše podvědomí je řízeno strachy a bolestmi, svět kolem nás vypadá tak, jak si ho nevědomky vysníváme.

V mým workshopech vás chci naučit, jak začít snít vědomě a vysnívat tak lepší budoucnost nejen sobě, ale i celému světu.

V dnešní době je více než důležité si tyto schopnosti naučit (vzpomenout si na ně), protože žijeme na rozhraní časů a záleží jen na nás, jakou nit budoucnosti budeme sledovat.

Workshop šamanského cestování se zabývá základy cest, prakticky se naučíte kroky, jak postupovat. Také vám vysvětlím bezpečnostní opatření, které je dobré nepodceňovat.

Workshop trvá cca 4 hodiny a je možné jej absolvovat on-line, osobně a to hromadně nebo individuálně.

Cena:

- on-line hromadně  - 1 500 Kč

- osobně hromadně  (max. 15 lidí) - 2 500 Kč

Individuálně pouze on-line a cena se odvíjí podle počtu hodin (a je stejná jako u on-line konzultace)

Objednávka


Zajímá vás šamanské cestování víc?  Je možné se přihlásit do Školy šamanského cestování , přes tlačítko níže se můžeš podívat, co šamanská škola je :