Podmínky účasti na setkání

 přihlášení, postup platby a zrušení rezervace

Podmínky účasti na kurzech, seminářích, workshopech, konzultacích (dále jen setkání nebo služba) a souhlas se zpracováním osobních údajů:


1. Přihlašování a platba:

1.1 Přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu manada.miraya@gmail.com nebo prostřednictvím formuláře uvedeného u každého setkání.

1.2. Přihláška je platná po zaplacení zálohy, kterou tvoří 50% z ceny u osobního setkání a 100% z ceny u on-line setkání. Záloha je splatná do 5 dnů od objednání setkání pokud není uvedeno jinak v platebních údajích. Platba se provádí předem převodem na účet, který budete mít uvedený na dokladu pro platbu. Výši platby najdete u každého mé služby na webových stránkách, kde jste si službu objednali a také na dokladu pro platbu.

 • Místo na setkání je Vám závazně zamluveno až po zaplacení této zálohy

1.3. Zbylou částku za setkání doplatí účastník nejpozději týden před objednaným setkáním na účet nebo dle naší společné dohody.

1.4. Můžete uhradit také rovnou celou částku.

 • Je-li na kurzu (školení, přednášce) volné místo a přihlásíte-li se těsně před termínem setkání: 
 • a) uhraďte prosím rovnou celou částku na setkání a s sebou vezměte kopii dokladu o platbě 
 • b) celou částku uhraďte v hotovosti přímo na setkání - pouze na základě naší dohody.
 • Máte-li dotazy k platbě nebo Vám není něco zcela jasné, ráda Vám poradím.
  Napište mi na: manada.miraya@gmail.com


2. Storno podmínky:

2.1 Registrace je automaticky stornována, pokud není připsána platba na účet 7 dní před termínem setkání

2.2 Odhlášení:

 • Před zaplacením zálohy se můžete ze setkání odhlásit prostřednictvím e-mailu: manada.miraya@gmail.com
 • Pokud jste již zaplatili zálohu a nemůžete se z vážných důvodů setkání zúčastnit, napište mi co nejdříve na můj e-mail: manada.miraya@gmail.com. Vaši rezervaci zruším a domluvíme se spolu ohledně zálohy. 
 • Záloha je nevratná, ale ráda Vám ji převedu na jiný termín nebo na jiné setkání či službu.
 •  V případě, že cena jiného setkání je vyšší, rozdíl mi doplatíte, pokud je cena menší, rozdíl Vám vrátím.
 • Pokud účastník zruší svou účast v den konání setkání nebo v průběhu setkání je jeho platba za setkání nevratná. 
 • Pouze v případě vážných a nenadálých zdravotních nebo osobních důvodů lze po dohodě již uhrazenou částku přesunout na jiný termín setkání nebo na jinou službu.

Proto se prosím vědomě rozhodněte zúčastnit, abyste neblokovali místo účastníkům, kteří svá rozhodnutí berou vážně. Děkuji Vám za pochopení.


2.3 Jeli setkání zrušeno z mé strany, máte na výběr:

2.3.1 Vrácení peněz zpět na Váš účet.

2.3.2 Účast na setkání v náhradním stanoveném termínu. Náhradní termín Vám nabídnu hned, jak to bude možné. Tuto nabídku můžete využít v průběhu půl roku od termínu mnou zrušené akce.


3. Zdravotní stav a odpovědnost

3.1. Zdravotní stav:

Setkání, služby, ani on-line kurzy nejsou náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. Účastník se zavazuje informovat lektora o možných zdravotních komplikacích. Účastník stvrzuje, že neužívá psychofarmaka a nemá závažné infekční či nádorové onemocnění. 

3.2. Zákaz drog a omamných látek:

Účastník stvrzuje, že není pod vlivem drog či jiných návykových látek a souhlasí s tím, že je nebude užívat v průběhu setkání.


4. Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů prohlašuji, že odesláním přihlášky spolu s údaji v ní uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do mé databáze. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádané akci a k zasílání programu nadcházejících akcí e-mailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište mi to do poznámky přihlášky nebo se z odběru můžete odhlásit odkazem v každém doručeném e-mailu. Z odběru novinek a plánovaných akcí se můžete odhlásit kdykoliv.

Více informací o ochraně osobních údajů se dozvíte zde