Kdo jsemJsem posel, přináším Ti odpovědi.

Jsem zrcadlo, ukazuji Ti , co má být viděno.

Jsem tlumočnice, překládám z řeči symbolů do Tvé řeči.

Jsem průvodkyně, doprovázím Tě, dokud je to žádoucí.
Jsem tu , aby bylo nalezeno, co nikdy nebylo ztraceno.

Jsem tu, aby byly viděny všechny možnosti.

Jsem tu, abych Ti předávala poselství.

Jsem tu, abych odvedla, co nemá být a vytvořila harmonizovaný prostor.

Jsem Snící a naučím snít i Tebe.
Jsem tu, abych ti pomohla prožitkem změnit to, co tě trápí. 

Jmenuji se Martina Rychetská,

své klienty vedu různými technikami na cestě k sobě, do svého nitra, aby objevili svoji Duši.

Od mala jsem byla jiná, než ostatní děti. Měla jsem velký vztah k přírodě a zajímala jsem se o vše možné i nemožné. Přemýšlela jsem, kde jsme se vzali na Zemi a také o to, kam odcházíme.

Kladla jsme spoustu otázek a nenacházela na ně odpovědi, časem jsem zjistila, že je lepší se na nic neptat, protože dospělí na moje otázky reagovali podrážděně a ve škole mi bylo zakazováno se ptát.

Kolem 15 let se ale moje vášeň o vše skryté zase objevila a tak jsem začala hledat odpovědi a číst (K. Weinfurter, E. a M. Tomášovi, Tibetská kniha o životě a smrti a Tibetská kniha mrtvých, knihy A. Villolda, R. Mosse a spousty dalších). Knihy miluji a tak největší prostor v mém domově zabírají právě knihy :-)

Začala jsem se zajímat jak funguje tělo, jak je všechno propojené, jaký má vliv jeho energetická část . Proto jsem si udělala kurz Meridiánových masáží a kurz Access bars terapie.

Následně jsem vystudovala hodně online kurzů (práce s čakrovým systémem, intuitivní používání zvuku, atd...) a obor Poradce duchovní medicíny ve škole Kamate.

Moje touha po kladení otázek mne dále přivedla i k tarotu, takže jsem vystudovala školu Tarotu v Tarotové škole a otázky jsem díky tomu začala opět hojně používat.

Karty nadále používám, pokud potřebuji pohled , který nevidím. Je to takový poradní hlas :-)

Postupně jsem si vzpomínala a začala jsem vytvářet svoje metody, jak se dostat k tomu, co potřebuji.

Začala jsem pracovat se sny a šamanskými cestami, vizualizací a čakrami a tak jsem našla své dary a odpovědi na své otázky. A spoustu dalších otázek :-)

Tato práce se stala mojí vášní a svět snů a vizualizace zkoumám a navštěvuji velmi ráda. Pracuji s imaginací, jako s jedním z hlavních nástrojů, protože jsem přesvědčena, že vše co potřebujeme, máme v sobě.

Všechny metody jsem zkoušela na sobě a přizpůsobovala si je, aby mi vyhovovaly.

Každý klient je individuální , a proto u něj používám různé metody, abych mu pomohla. Ze spousty mých klientů se stávají přátelé.

A protože ráda předávám své zkušenosti dál, vytvořila jsem 3 školy (snění a snové terapie, šamanského cestování a čakrovou školu)

Jsem také tvůrkyní vykládacích karet Šamanská cesta, které jsou velmi silným průvodcem. Jsem šťastná , že jsem poslechla sen a vytvořila je, protože nesou krásná poselství a informace.


Vše co nabízím naleznete tady :